Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Викрав автомобіль і потрапив на ньому в ДТП

Викрав автомобіль і потрапив на ньому в ДТП

 «Заліз в гараж через дах, завів машину та поїхав до дівчини». А за 3 години потрапив у ДТП. Тим часом 20 поліцейських області шукали цю машину. Шукали та знайшли з нетверезими викрадачами. Подробиці з’ясовувала Валерія Рибалка.

Миколі Івановичу – 76. Він має автомобіль та гараж. Днями машина зникла. Про це чоловік дізнався від друга по телефону. Той побачив відкриті ворота гаража.

Василь Іванович, потерпілий: А я кажу, та я закривав. Не може такого бути. Ключі в мене і від машини і від гаражу. Приходимо сюди, а машини нема.

Розбитою машину знайшли поліцейські Хорольщини. Вона стоялана узбіччі автошляху Хорол-Миргород. А в салоні перебувало двоє нетверезих чоловіків. Правоохоронці з’ясували, іномарку «Opel» викрав  з гаражу  29-річний миргородець.

Затриманий: Заліз в гараж через кришу, завів машину, открив з середини гараж от і поїхав на шульги – це Полтавська область. До дівчини знакомої. Випили горілки з хлопцями і з нею. Потом я поїхав ще з одним хлопцем на Хорол. Ну вже вертаючись в Миргород я злетів в кювет. З якою метою викрав авто? Щоб покататися.

Микола Проскура, заступник начальника миргородської поліції:Даний чоловік був раніше судимий за незаконне заволодіння транспортними засобами. Відбував покарання та в минулому році тільки звільнився. На даний час відносно цієї особи відкрито кримінальнепровадження за статтею 289 Кримінального кодексу України – незаконне заволодіння транспортними засобами.

Стаття  передбачає: позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.