Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Шестирічна дівчинка із Чорнух стала Міні міс україночкою (оновлено)

Шестирічна дівчинка із Чорнух стала Міні міс україночкою (оновлено)

Шестирічна дівчинка із Чорнух стала «Міні міс україночкою». Вероніка Борсук перемогла на благодійному конкурсі краси та таланту. Як маленька дівчинка із найменшого району Полтавщини здобула перемогу у Києві та з якими враженнями повернулася, дивіться далі.

Уперше на сцену Вероніка вийшла у три з половиною роки. Зараз їй шість. Дівчинка має досвід участі у вокальних змаганнях та декламуванні. Мама Вікторія розповідає: взяти участь у конкурсі в Києві порадила знайома вчителька.

Вікторія Борсук, мама Вероніки: Вона у нас більше творча дитина. І ми приймали участь у більш творчих конкурсах. Це був зовсім інший конкурс і ми хотіли себе випробувати і головне, що у нас повірили. Світлана Іванівна каже: і вас все вийде, ви маєте поїхати і взяти участь.

На конкурсі Вероніка була однією із двадцяти трьох учасниць. Не із Київщини – вона та ще одна дівчинка. Серед вимог змагання – артистизм, яскравість образу, якість виконання дефіле та номеру-таланту. Переможницю обирало журі і нею стала дівчина із Полтавщини.

Вікторія Борсук, мама Вероніки: Для нас ідеально було увійти у першу п’ятірку. Але що Вероніка стане міс україночка – це була несподіванка для всіх.

Столична Міні міс україночка 2018 соромиться і відповідає на питання коротко. Каже: хвилювань під час конкурсу не було.

Вероніка Борсук, Міні міс україночка Київ 2018: Тому що я виступаю багато.

Окрім корони, Вероніка отримала грошовий сертифікат, можливість поїздки за кордон та професійну фотосесію. За бажання дівчинка може взяти участь у змаганні у Львові, який відбудеться у квітні. Кошти, виручені під час самого конкурсу Міні міс україночка підуть на лікування хворого хлопчика в «Охматдиті».