Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дві амбулаторії збудують цьогоріч в селах Шевченкове та Покровське Решетилівського району

Дві амбулаторії  збудують цьогоріч в селах Шевченкове та Покровське  Решетилівського району

Дві нові амбулаторії загальної практики сімейної медицини планують збудувати цього року в Решетилівському районі. Вони працюватимуть у селах Покровське та Шевченкове.  Кошти на будівництво виділять у рамках спів фінансування з обласного, районного та міського бюджетів. Всього у 2018-му році на нові об’єкти в області спрямують 120 мільйонів гривень. З них 35  піде – на розвиток сільської медицини.

Наталія Лугова,  головний лікар центру ПМСД  Решетилівського району: Це буде дві амбулаторії: одна в селі Покровське. Ця амбулаторія іде у нас, як амбулаторія групової практики на два сімейних лікаря. При чому плануємо будівництво цієї амбулаторії з житлом для медичних працівників. Це дуже важливо для залучення молодих спеціалістів, молодих кадрів до роботи в селі. І плануємо іншу амбулаторію – амбулаторію моно практики в селі Шевченкове.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА:Всі території ми обїхали, визначилися і зараз йде захист керівниками ОТГ, головами РДА, головами рад сільськими. Процес ідев п’ятницю будуть даны продовжуваться. Будуть визначены об’єкти, які будуть будуваться, реконструюваться.