Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Похолодання йде на Полтавщину

Похолодання йде на Полтавщину

На вихідних на Полтавщині очкується похолодання. 25 та 26-го лютого температура повітря знизиться до 10-градусів нижче нуля – вдень і до 21-го градусу морозу – вночі. За словами полтавського синоптика Олени Панченко, ці дні будуть найхолоднішими в області з початку зими. З вівторка температура повітря підвищиться на кілька градусів, але позначка «мінус» протримається на термометрі весь наступний тиждень.

Олена Панченко, провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології: На наступному тижні, в останні дні місяця очікуємо невеликий та місцями помірний сніг, але температура повітря залишатиметься досить низькою: в межах 13-18-ти градусів – нічна температура, і денна температура – 4-9 градусів нижче нуля. За попередніми даними, холодна морозна погода триватиме принаймні до 3-го березня.

Нагадаємо, з 16-го січня на Полтавщині заапрацювало 108 пунктів обігріву. З початку року їх відвідали майже 800 людей. В обласному центрі діють 7 таких пунктів. Про це повідомив начальник управління з питань цивільного захисту населення Полтавської адміністрації Віктор Стеблянко.