Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Війна поєднала добровольця з Кременчука та переселенку зі Щастя

Війна поєднала добровольця з Кременчука та переселенку зі Щастя

Військовослужбовець з Кременчука та продавчиня зі Щастя. Вони познайомилися в окупованому Луганську.  Зараз  проживають у Кременчуці.  Подружжя  переселенки та добровольця разом з волонтерами відвідали Юлія Кравець та Валерій Пашнін.

Наталія Базалєва, переселенка: Сам сюда позвал, проживали на одной съёмной квартире, сейчас на другой, общий ребенок, и второго надумали.

Наталія і  Василь познайомилися в Щасті два роки тому. Боєць92-ї бригади охороняв магазин, в якому працювала жінка.

Наталія Базалєва, переселенка В подвалах были страх такой, никому такого не пожелаешь, ну за два года забылось, уже легче, чем там возвращатьсяхоть и есть жилье, но… Будем стараться и рожать, чтоб процветала Украина.

Страх за дітей, розповідає Наталія , підштовхнув до переїзду.

Наталія Базалєва, переселенка: Деток в Киев отправляли, хто куда, боялись, что б не взорвалося.  У нас в Щастье только двое с нашого класса были за Украину и враждовали, но ничего добиваемся своего.

Нині родина проживає в Кременчуці. За два роки, каже Наталія звикла до нового життя. Незважаючи на те, що подружжя мешкає в міській квартирі,  обробляють город на околиці міста. Планують збудувати власний будинок.

Наталія Базалєва, переселенка:Пока построимся  когда это будет, но он  строит сам нанимается  на работу, тяжело устроиться, говорят,  что после войны легче будет, но ничего прорвемся.

Старші діти Наталії  в  школі потоваришували   з ровесниками та допомагають українським військовими.

Артем Базалєв, син Наталії: Делали фенечки, я покупал нитки и долали фенички.  С класом писали армейцам.

Багатодітній сім’ї добровольця допомагають  волонтери. Підтримують речами, харчами та морально.

Ірина Каптур , волонтер: Коли кликнули клич. То  зрозуміли, що люди відгукуються, почали телефонувати і питати, що кому потрібно.

Нині на Полтавщині проживає близько тридцяти тисяч переселенців з Луганської та  Донецької областей  і  окупованого Криму.