Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Туберкульоз та ВІЛ-інфекція: за останні 3 роки на Полтавщині знизився рівень смертності втричі

Туберкульоз та ВІЛ-інфекція: за останні 3 роки на Полтавщині знизився рівень смертності втричі

У Полтаві медики ділилися  досвідом щодо боротьби  з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією. На медичній конференції - фахівці із різних областей. Їм розказали про нові методи боротьби з інфекційними  захворюваннями.
За останні три роки на Полтавщині знизився рівень  смертності від туберкульозу та ВІЛ-інфекції у три рази.  Це вдалося зробити завдяки проекту «Виклик  туберкульозу».  Він  фінансується  агентством міжнародного розвитку США  USAD. Нині розробили два препарати, що допоможуть лікувати інфекції. Розповіла керівник Міжнародної організації PATH в Україні Катерина Гамазіна.

Катерина Гамазіна, керівник представництва Міжнародної організації PATH в Україні: Полтавська область готова для лікування новими препаратами, які розроблені вдруге в світі. Цей проект великий, глобальний, він працює в тридцяти країнах світу і називається він «Виклик туберкульозу». Чому в Полтавській області, ми не тільки в Полтавській області, але почали ми саме втілення. Привнести інноваційні методики. Зараз світ напрацював нові підходи і нові можливості за контролем туберкульозу. Тому, що це величезна проблема не тільки в Україні, а й в цілому світі.