Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Полтаві відбулися матчі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

У Полтаві відбулися матчі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

Це Олексій та Микита, вони з Чернігова. Грають в баскетбол  майже п’ять років. Кажуть: найголовніше в цьому виді спорту – швидкість, кидки та захист. 

Олексій Фотєв, Микита Осипенко, гравці з Чернігова. Быстрый вид спорта , побегать хочется .Футбол тоже,но там более травматичние.

У Дениса  з Полтави  баскетбольний стаж чотири роки. Хлопець тренується майже кожен день. Його команда з спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву - один із претендентів на перемогу в турнірі. Каже попри складнощі – баскетбол його улюблений вид спорту. 

Денис Ульченко, гравець СДЮШОР Полтави: "Складнощі -  буває і таке. Важко  з дальніх дистанцій  забивати , закидувати м’яча  в корзину. Не можна врізатися в другого грака тому що це буде фол в защиті".

Полтавська команда з баскетболу  «Розсошенці - Огнівка» створена 2 роки тому. У турнірі такого рівня участь бере вперше.  

Юрій Книж, тренер команди «Розсошенці - Огнівка» м. Полтава: У таких турнірах формується спортивна майстерність.  Без ігрової практики в спортивних іграх робити практично нічого, тому результати обов’язково будуть. 

За словами тренера чернігівських баскетболістів Олександра Хоменка,  для його команди  на цих змаганнях головне не перемога, а досвід.

Олександр Хоменко, тренер команди «ДЮСШ», м. Чернігів: Они прогрессируют намного  быстрее, чем участвовать в товарищихся   играх или турнирах. Поэтому я считаю очень большое развитие дает именно Чемпионат Украины

Стали відомі результати перших поєдинків. Так юні баскетболісти з полтавської команди «Розсошенці - Огнівка» перемогли чернігівське ДЮСШ з рахунком 70 : 43, а полтавська СДЮШОР здолала – «Комети» з Світловодська 60 : 43. Переможців турніру визначать після недільних матчів. Нагадаю, Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга у Полтаві відбувається кожного року.