Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Вчетверте в Сорочиному Яру відбувся фестиваль Sanki Fest

Вчетверте в Сорочиному Яру відбувся фестиваль Sanki Fest

Авто для єті, чорна пантера, шкільна парта. Оригінальний дизайн, незвична презентація та швидкісний спуск. Свої сани дівчата перетворили на зіркову карету. 

відкриваю дверці, увага. Отак буду їхати. Класно

Троє полтавок  свій  зірковий транспорт робили два тижні. Ми працюємо в такій компанії, що робить садово-паркові ліхтарі. І вирішили їх почепити. І такий вийшов зірковий автомобіль. 

Дмитро в образі Юлія Цезаря. Його сани найшвидші. Основа -  гумова шина. Дмитро: Сподіваюся на перемогу, бо  в мене найкращі сани. 

Швидкість та незвичний дизайн- основні критерії, за якими учасників оцінювало журі. Не всі сани доїхали до фінішу. Аби закінчити перегони, учасники   команди  під  другим  номером, змушені були   стали на лижі.

Наймолодша учасниця змагань  - 12 - ти річна Катерина фінішувала за 30 секунд.  Катя: Ми зробили ці санки за три години. Трохи димовухи підпалили.

Подивитися на креативні сани приїхали не тільки полтавці, а й жителі сусідніх областей. Анатолій приїхав із міста Ромни Сумської області. Анатолій, Дуже подобається, в тому році був, спасибі їм

Фестиваль Sanki Fest в Сорочиному Яру під Полтавою  організовують  вчетверте. Головний приз -  7 денний відпочинок на гірськолижному курорті в Карпатах. Туди поїдуть  дівчата з команди «Зірочки». Анастасія: Головне,щоб щось їхало, не важливо, що а повинно їхати і прокольний дизайн.