Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Майже 80 квартирних крадіжок скоїли цьогоріч на Полтавщині

Майже 80 квартирних крадіжок скоїли цьогоріч на Полтавщині

79 квартирних крадіжок зафіксували правоохоронці Полтавщини від початку цього року. Це на 50 менше, ніж за цей період 2017-го. У середньому розкривають третину таких злочинів. Аби убезпечити своє майно, варто встановити щонайменше два замки на вхідні двері або охоронно-тривожну сигналізацію, каже інженер з монтажу центру технічної охорони Валерій Солдатов.

Валерій Солдатов, інженер з монтажу центру технічної охорони Управління поліції охорони: Если в период, когда квартира под охраной, кто-то пытается проникнуть в помещение, то есть открывает двери, выбивает стекло, срабатывает датчик движения, разбития стекла. Немедленно сигнал передается по GSM-каналу на пульт охраны. Время прохождения сигнала секунды буквально.Время прибытия на обьект 5-6 минут

Олександр Лиманець, начальник відділу розкриття злочинів  проти власності УКР ГУНП Полтавщини: Наша область знаходиться транзитною областю для злочинців. Тобто з різних кінців України на територію наших міст приїжджають злочинці із інших регіонів, які здійснюють крадіжки. Також і наші злочинці, можна так їх назвати, громадяни виїжджають на терени інших областей і також скоюють.