Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині кількість хворих на кір збільшується, а вакцини закінчуються

На Полтавщині кількість хворих на кір збільшується, а вакцини закінчуються

На Полтавщині зафіксувати нові випадки захворювання на кір. За останній тиждень зареєстрували 17 хворих, це переважно  дорослі. Найбільше  - 11, у місті Горішні Плавні, інші – в обласному центрі, Великобагачанському, Карлівському та Котелевському районах. Загалом в регіоні з початку року – більше 50 випадків. Про це повідомив обласний лікар-епідеміолог Андрій Байбарза.

Андрій Байбарза, обласний лікар-епідеміолог: Ситуація погіршується із захворюваністю на кір. І це таке прогнозоване погіршення. Тому що сезонність у кору вона зимово-весняна. І передбачати, що завтра чи післязавтра, чи на найближчих тижнях відбудеться повне благополуччя, у нас такої підстави немає.

Світлана Писаренко, експерт Департаменту охорони здоров’я за напрямом «Педіатрія»: Вакцини у нас уже проти кору, на жаль, зменшилася кількість. Дуже вже мало на всю область – менше 200 доз. За оперативними даними інформування МОЗ на цьому тижні вона має надійти в Україну. І, як тільки, так зразу ми її отримуємо по розподілу в нашу область.