Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Півсотні курсантів військового коледжу отримали дипломи

Півсотні курсантів військового коледжу отримали дипломи

У Полтаві півсотні курсантів військового коледжу отримали дипломи молодших спеціалістів. Новобранці в погонах навчалися два з половиною роки. Випускників розподілять у  військові частини. Вони працюватимуть зв’язківцями.

Василь отримав диплом сержанта. Навчався продовж 2-х з половиною років. Первинна ланка сержантів – це командири відділень. За кілька днів, каже, ділитиметься знаннями із солдатами.

Василь Роман, молодший сержант: Хочу кар’єру на цьому побудувати у складі сержантського корпусу. Сержант  це та людина, яка більш відповідальна,  і він виконує більше обов’язків.

Дмитро Задорожний до коледжу вступив після школи. Має диплом з відзнакою та планує стати офіцером.

Дмитро Задорожний, молодший сержант: Посади військових сержантів виходять на вищий рівень і вони вже виконують завдання офіцерів.

За курсантами спостерігають батьки, дружини та друзі. Звання молодшого сержанта отримав і чоловік Катерини Кучер 26-річний Дмитро. Він більше п’яти років у війську, пройшов строкову службу. Нині підписав контракт.

Катерина Кучер, дружина Дмитра: Сержант, як в американській армії кажуть, батько рідний, для солдата, як інструктор так і інші посади, армія без сержанта – це не армія. То куди чоловік, туди і я, емоції найкращі, нарешті буде вдома.

Новобранців упогонах навчали за стандартами НАТО викладачі, які пройшли курси в Литві.

Геннадій Марковський, головний старшина військового коледжу сержантського складу: Нас вчили навчати, вивчали різні дисципліни: тактичну медицину, більше звертали увагу на стресові ситуація, як подалати стреси.

У сержантському коледжі Полтави – це 4 випуск зв’язківців. Після урочистостей півсотні випускників сержантського коледжу без відпусток поїдуть у частини  за місцем призначення. До 2020 року в Збройних Силах України планують створити професійний сержантський корпус на зразок світових армій.