Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

На Полтавщині розчищали дорогу Київ-Харків

На Полтавщині розчищали дорогу Київ-Харків

Грейдерами на кшталт цього розчищали автошляхи Полтавщини від снігових заметів. Водій Андрій Мороз каже: був за кермом, коли негода починалась. Тоді на автошляхах нашої та сусідніх областей рух транспорту ускладнився.

Андрій Мороз, водій: Багато дуже фур стояло. Я вночі їхав, проскочив, але машин дуже багато лишилось. Вночі їхав, то не посипано, нічого не було. А зараз, бачу, трохи посипали, то розтало.

Лілія Пархоменко, кореспондентка: Це частина дороги Київ-Харків. Уночі тут було до 30 сантиметрів снігу. Над розчищенням дорожнього покриття на цьому та інших автошляхах державного значення працювало понад 120 машин та півтори сотні людей.

Нині автошляхи області – прибрані від снігу, каже заступник директора «Полтавського облавтодору» Сергій Заплаткін. Додає: до погіршення погодних умов у найближчі дні – готові.

Сергій Заплаткін, заступник директора «Полтавського облавтодору»: Максимально розкриваємо узбіччя від снігового валу, щоб у разі ще потужного снігопаду діло можливість додатково куди прибирати сніг. Суміші готові вже, піщано-сольові суміші у кожній філії.

У Полтаві снігові замети сягали метра, повідомила керівниця прес-служби міської ради Юлія Палієнко. За її словами, місто розчищали півтисячі комунальників та сорок п’ять спецмашин.

Нагадаю, в Україні найсильніші снігопади – на Київщині, Харківщині, Полтавщині та в Одеській області.