Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Решетилівці стартував Кубок України з пішохідного туризму

У Решетилівці стартував Кубок України з пішохідного туризму

У Решетилівці стартував Кубок України з пішохідного туризму в приміщенні серед юнаків. Участь у змаганнях беруть близько 230 учасників  з 13-ти регіонів України. Серед них: 17 команд молодшої вікової групи та 11 команд -  старшої. Подробиці розповість  Ірина Давва.

Кубок з пішохідного туризму в приміщенні проводять втретє на Полтавщині.  Два роки змагання влаштовували в одній з полтавських шкіл, цього річ - в спортивному комплексі Решетилівки.

Анатолій Криворучко, м. Полтава суддя Національної суддівської категорії:  В зв’язку з тим, що в області появився новий зал, то вирішили в цьому році проводити змагання саме в Решетилівці. Зал тут значно більше. Більше висота, більше довжини в етапі можна подолати.

Це Єлизавета. Вона з полтавської команди. Пішохідним туризмом займається чотири роки. Каже: перші тренування пам’ятає досі.

Єлизавета Довгополик, учасниця з м. Полтава: Тоді я не вміла підійматися на висоту і в мене був страх. Я пам’ятаю,  я плакала від цього. А зараз , я розумію, яких висот я досягла за ці 4 роки.

Андрій Трошин  учасник з Дніпропетровська. Згадує, 7 років тому прийшов на змагання з туризму вболівати за брата. Цей вид спорту зацікавив. Відтоді й почав займатися ним.

Андрій Трошин,  учасник з м. Дніпропетровськ: Так как важен и разум, так как нужно мыслить логически и принимать решения . Так и нужна и физическая подготовка.

Тренування з пішохідного туризму –  досить складні, говорить Олександр Мирний.

Олександр Мирний,тренер з донецької області: Это переправа по бревну,это скальный участок, это спуски, подъемы, навесная переправа -  все это может встретиться в пешиходном горном походе и это мы отрабатуем .

Займаються спортом та готуються до реальних походів – так проходять заняття з пішохідного туризму, каже Богдан Пшінка.

Богдан Пшінка, методист відділу спортивного туризму: Бувають різні складності: не тільки на території  нашої держави , але й за кордоном. Перш за все підготувати учасників до походу. Потім вже виявлення майстерності кращого з кращих.

Змагання Кубку триватимуть три дні. Переможці визначать в останній день.