Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавець подорожує світом за мінімальні кошти

Полтавець подорожує світом за мінімальні кошти

Рюкзак, намет, вміння готувати їжу. Полтавець Ігор Ткачов два роки подорожує світом автостопом, не витрачаючи більше ста доларів. Бував у Норвегії, Америці та на Кавказі. Про те, як Ігоря вдається їздити світом та економити кошти, розпитували мої колеги.

Ігору Ткачову – двадцять один. Два останні роки він подорожує світом. Уперше поїхав до Непалу. Всі наступні подорожі заздалегідь продумував: вивчав територію, розробляв маршрут, аби поїздка обійшлася дешевше.

Ігор Ткачов, мандрівник: Пам’ятаю поїздка в Європу була. Тоді за місяць витратив 70 доларів. Мені здалося це дуже багато. Я витрачав гроші на такі речі. Які не особливо потрібні. Потім поїхав у Норвегію і потратив 20 доларів. Уже розумів, що Норвегія дорожче, аніж Європа і я вже наближаються до того, що хотів.

Ігор має кілька способів економії. Подорожує автостопом. Сам собі готує поїсти. Ночує в наметі. Або ж користується сервісом обміну житла між такими ж мандрівниками, як і він. Каже: заощаджує не від жадібності. А щоб не витрачатися на непотрібні речі. І мати можливість відвідати більше країн.

Ігор Ткачов, мандрівник: Кругозір розширяється. Розумієш, чому саме так. Бачиш цілісну картину. Бо якщо людина живе весь час в одному місці він буде думати, що це єдине і правильне.

Під час подорожей хлопець не зосереджується на чомусь одному: архітектурі, їжі чи традиціях. Цікавиться особливостями країн.

Ігор Ткачов, мандрівник: Кожна країна має свої родзинки, на які хочеться звернути увагу. В Європі історія більше цікавила, подивитися на знамениті місця. А в Норвегію саме на природу.

Минулої осені Ігор подорожував узбережжям Чорного моря. Зараз готується до поїздки Середньою Азією.