Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

"Динамо" Полтава двічі переграло "Мотор-2"

Після зимової перерви гандбол повернувся до Полтави матчами у чоловічій Вищій лізі. У 7-му турі «Динамо» на власному майданчику приймало запорізький «Мотор-2».  Першу гру полтавці виграли з рахунком 32:23, а другу 24:20.

Олександр Горський, головний тренер ГК «Динамо-Полтавщина»: Дуже багато моментів не змогли реалізувати, не все виходило, але після перерви вже почали забивати. Хлопці молодці, особливо захист. Мені захист сподобався і на початку і в кінці. Все дружно.

На думку тренера запорожців Миколи Крохмаля, вдало зіграв голкіпер полтавців Микола Кривошей.

Микола Крохмаль, тренер ДЮСШ-3 «Мотор-2» (Запоріжжя): Ми ставили завдання, догравати до кінця, але багато помилок зробили на початку гри. Плюс дуже добре проти нас зіграв воротар.

Після цих перемог полтавське «Динамо» продовжує наздоганяти лідера  – «Одесу».

Олександр Горський, головний тренер ГК «Динамо-Полтавщина»: Підвищитись у класі питання економічне. Ми будемо старатись. Але без капіталізації команди це складно робити . Хлопці хороші, молоді, але якщо виходити в суперлігу, то так, щоб грати з 1-4 місце.

У 8-турі полтавці зіграють на виїзді в Сумах. Матчі відбудуться 23 та 24 березня. Олег Бондаренко та Ігор Ізотов, полтавські телевізійні новини.