Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Теплі речі, тепловізори, квадрокоптер, продукти харчування на схід відправили з Полтави

Теплі речі, тепловізори, квадрокоптер, продукти харчування на схід відправили з Полтави

Гуманітарна підтримка: теплі речі, тепловізори, квадрокоптер, продукти харчування, ліки  та засоби гігієни. Все це з Полтави відправили в зону бойових дій на Схід України.  Допомогу для українських бійців та дитячих будинків збирали волонтери з усієї Полтавщини.

Зранку до майстерні полтавських волонтерів  звозять пиріжки, утеплення для бліндажів, запчастини до автомобілів, тепловізори, будматеріали та інші речі. Все це відвезуть в Авдіївку та Горлівку. 

Оксана Бутенко, волонтерка: Сьогодні я привезла гвіздки, праску для дітей в інтернат, дальньомір, папір та теплі речі.

А цю гуманітарку  за два тижні зібрали медики. Тонометри, ліки та кілька сокир. А ще мед, овочі, смаколики. У цій лікарні з волонтерами співпрацюють з початку війни.  Збирають допомогу залежно від запиту військових.

Олег Мехедько, головний лікар Полтавської ЦРЛ: Здавалося б при не найбільших в нашій країні заробітних платах медичних працівників, активність їхня зростає.

Допомогти односельцям, які нині несуть службу на передовій, відгукнулися й жителі села Драбинівка. Від громади завантажили в мікроавтобус теплі речі, консервацію, солодощі та овочі.

Валентина Прудко, в.о старости  Драбинівської сільради: В цьому році оце  перша наша допомога, і перед новим роком ми збирали теплі речі.

Цю автівку взяли на поруки волонтери чотири роки тому. За власні  кошти машину купили фермери з Шишак.   Рік тому  розбитий автомобіль з Донбасу привезли до Полтави. Нині відремонтована техніка готова їхати в зону бойових дій. Машину ще й завантажили пиріжками.

Ірина Каптур, волонтер: Поїде в Авдіївку до нашого героя Вані Банка. І односельчани збирали гроші, і з Славенська патріоти на колеса збирали гроші, і Шишук В’ячеслав давав гроші, ми ремонтували головку, всі запчастини дорогі, їх або нема або дуже дорогі.

Все це до місця призначення на схід України волонтери везтимуть кількома машинами. Серед дитячих подарунків і лист від третьокласника.