Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Книжка про село на Полтавщині отримала відзнаку BBC

Книжка про село на Полтавщині отримала відзнаку BBC

Авторка найкращої книги року для дітей за версією ВВС Анна Коршунова зустрілася з полтавцями. Розповідала сумська письменниця здебільшого про переможне видання «Комп і компанія». Сюжет цієї книги розвивається у селі на Полтавщині. Чому так – дивіться далі у сюжеті.

Про пригоди дітей у селі на Полтавщині розповідає сумська письменниця Анна Коршунова у своїй книзі «Комп і компанія». До Полтави приїхала, аби розповісти про своє видання.

Анна Коршунова, дитяча письменниця: Моя мама живе на Полтавщині. У Лохвицькому районі. Там є село Брисі. От в книзі я і розповідаю про сонячне «пацаняче» літо в цьому селі.

Книга «Комп і компанія» стала переможцем у номінації «Дитяча книга року ВВС-2017». Премія склала 1000 британських фунтів. Та за словами авторки, вона цінує іншу відзнаку.

Анна Коршунова, дитяча письменниця: Для мене важливо, що на «Коронації слова» мені дали відзнаку «Вибір дітей». Цю відзнаку дали діти, які читали цю книгу.

Валентина Гринько, головний бібліотекар відділу соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотека ім. Олеся Гончара: Ця книга «Комп і компанія» вона якраз для підлітків цифрового покоління. Для дітей які живуть у віртуальному світі. Я швидко прочитала книгу, було дуже цікаво читати.

Коли Анна Коршунова, отримувала премію у столиці України, повідомила своїм читачам: готує продовження книги.