Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Катерина Залєвська
Катерина Залєвська

Вимушені канікули в Полтаві закінчилися

Вимушені канікули в Полтаві закінчилися

Вимушені канікули. Якщо в обласному центрі відсьогодні діти вийшли на навчання, то в деяких районах Полтавщини навчання призупинили. Яка причина незапланованих канікул та як діти наздоганятимуть програму – дізнавалася Катерина Залєвська.

Катерина Залєвська, журналіст: Село Щербані, що на  Полтавщині. Тут у місцевій школі навчається 173 дитини. Але не сьогодні. З 3 березня школярі на вимушених канікулах через ускладнення погодних умов.

Порожні класи та пусті парти. У Щербанівський школі сьогодні 2 людини: технічка та чергова вчителька.
Пані Світлана навчає українській. За розкладом сьогодні у неї мали бути 4 уроки. Та в п'ятницю, 2 березня, керівництво школи отримало наказ: тимчасово призупинити

Світлана Шаповал, вчителька :З 3 по 7 березня (включно). Поки що ми керуємось цим наказом, але ми чекаємо, можливо будуть зміни, то будемо телефонувати дітям.

Наздоганяти програму будуть, ущільнюючи матеріали.
А це обласний центр. Сьогодні полтавські школи вийшли на навчання. Третьокласниця Христина говорить, на уроки в понеділок зранку ледве дісталася.

Христина, третьокласниця:Застрягала в снігу, калюжі скрізь. Не могла йти з мокрими ногами.
Полтавські школярі на вимушених канікулах були два дні: п'ятницю та суботу.

Марина Швець, вчителька історії:Нам зробили маленькі канікули. Але з понеділка покращились погодні умови і ми вийшли на навчання.

У 29 Полтавській школі явка учнів – 90 %. Це, приблизно, тисяча учнів, говорить її директор.
Микола Орловський, директор 29-ї школи: Сьогодні, практично, у повному складі ми приступили до занять. Ми не нарахували навіть сотні відсутніх. Приступили до занять.
Вимушені канікули нині тривають у Новосанжарському районі, в Гадяцькому районі, у Кременчуці та Лубнах.