Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Нерозчищені двори, слизькі тротуари, дороги та переходи – наслідки негоди у Полтаві

Нерозчищені двори, слизькі тротуари, дороги та переходи – наслідки негоди у Полтаві

Нерозчищені прибудинкові території, слизькі тротуари, дороги та переходи. Ці наслідки кількаденної снігової заметілі долають у Полтаві комунальники. За словами заступника міського голови Андрія Ляміна, щодня в обласному центрі працює близько 45 одиниць техніки і більше 400 працівників. Та чи задоволені результатом роботи полтавці – дізналася Карина Москаленко.

Кількаметрові снігові кучугури та застряглі автівки в заметах. Це подвір’я багатоповерхівок обласного центру по вулиці Докучаєва. Сьогодні тут комунальні служби вперше з початку негоди розчистили міжбудинкові території, розповідає полтавка Тетяна.

Тетяна Піценко, полтавка: З 1 березня, як тільки почало реально у нас тут сніжити, жодного разу трактор так сюди і не заїхав. Тобто вчора був такий сміттєвий «колапс», все розносилося, бо сміття не вивозили. Бабусі падали. Швидкі не доїжджали.

Долучається до розчищення снігу лопатою і дворічний Єгор.

Тетяна Піценко, полтавка: Єгорушка, ану покажи нашим дядям і тьотям комунальним, як треба копати. Отак прибирать, щоб було чисто. Викидай.

Непоспішно та обачно тротуарами треба ходити, говорять полтавки Раїса та Оксана, адже доріжки слабо і розчищають, і посипають..

Раїса Миколаївна, полтавка: Жахливо. Куди наша влада дивиться. Чистити треба. А, може, треба виходити людям помагати.  Двірники самі ж не справляться.

Оксана Золіна, полтавка: Погано почищені, що дороги, що тротуари. Самі бачите. Я живу на Мясоєдова, то там вообще завал.

Заступник міського голови Андрій Лямін у телефонній розмові говорить: тротуари та дороги комунальники періодично посипають. А складні ділянки ліквідували в понеділок ввечері.

Андрій Лямін, заступник міського голови Полтави: Уже на вчорашній ранок залишалося 5-7 майданчиків, до яких неможливо було дістатися по різним факторам. Або обставлений машинами в заметах.

Протягом останніх днів ускладнився рух у Полтаві і на дорозі, розповідає студентка Ангеліна. Каже: стала довше чекати на громадський транспорт та їхати до університету.

Ангеліна Апостолова, студентка: Хвилин на 15, мабуть. 10-15 хв. В залежності від часу. Якщо це ранок, то, можливо навіть пізніше. Якщо такий час - більш-менш.

Причина затримок - ожеледиця, затори і велика кількість машин, - каже водій маршрутного таксі Володимир.

Володимир Білоцерківський, водій: Зранку, як сніг начав, трохи тепліше стало , воно стало все таяти. З того часу началось. Коли ще мороз, ще бистріше можна було проїхати. Тільки сніг став підтавати, більше утворився лід на дорогах.

Ось цими напівзруйновами сходами підземки на вулиці Шевченка 62-річна пані Надія ходе щодня. Каже: спускатися та підніматися ними стало ще складніше через ожеледицю.

Надія Панченко, полтавка: Сложно, шо воно виямки єсть. Багато аварійного. Можна і впасти. Друг за друга, он, хватались люди.

Нагадаємо, аби ліквідувати наслідки негоди та посипати дороги і тротуари у Полтаві комунальні служби витратили близько півтори тисячі тонн піщано-соляної суміші.