Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Катерина Залєвська
Катерина Залєвська

Квіти до 8 березня у Полтаві: скільки коштують і які у тренді

Квіти до 8 березня у Полтаві: скільки коштують і які у тренді

Тюльпани – від 20 гривень, троянди та альстремерії – від 25. У спеціалізованих крамницях встановили ціни на квіти до 8 березня. У попиті незвичні - матіола, бузок та гортензія. Більше знають Валерій Пашнін та Катерина Залєвська.

Часник, цибуля, помідори та ковбаса. Полтавська флористка робить їстівні букети. Говорить, такий подарунок порадує й очі, й шлунок.

Анна Лебединська, займається флористикою:
 Букетом можна любоваться 1-2 дня. Но, как правило, он съедается моментально. Это было на моих глазах, я пришла с букетом на день рождение. Порадовались, пофотографировались и начали его поедать.

Декоративні шпажки, яблука, гранат, зелень для прикрашання та святкова обгортка. За 15 хвилин їстівний подарунок готовий.

Лайф:
- Последние штрихи. Добавляем декоративную древесную стружку. И букетик к 8 марта готов.

Стандартний букет із фруктів – 250 гривень.  Найвищої ціни Анна не називає. Пояснює: вартість залежить від наповнення. Найдорожчий букет, згадує, у неї коштував 2 тисячі гривень, там були пляшечки алкоголю.

Анна Лебединська, флористка:
- Большая час ть времени уходит на закупку материалов: фруктов, овощей, колбасок. На создание одного букета уходит, примерно 2- 2,5 часа.

Вячеслав надає перевагу класичним букетам із квітів.

Вячеслав Михайлов, готується до свята 8 березня: - Мой выбор абсолютно устраивает женщин, которые меня окружают. Я вот люблю альстромерии. Мне нравятся, как они выглядят. Более того, они долго стоят, не осыпаются.


Від 25-ти і вище – ціна за 1 гілочку альстремерії.  Ось такий букет обійдеться близько 700 гривень.

Лайф:
- Он (цветок) в любую композицию, но он не модный.
- Почему?
- Не знаю, прошла мода на этот цветок.
- Редко берут?
- Молодежь - не любит, люди более старшего возраста берут.


Чоловіки шукають екзотичні квіти, говорить флористка Світлана. Наприклад, евкаліпт. Також запитують бузок, матіолу та гортензію.

Світлана, займається флористикою:- Сезонные цветы модные (хотят) вне сезона. Вот, например, маттиола – это летний цветок. А если его купить в феврале или в начале марта – это совем другая история.

Катерина Залєвська, журналіст

Здивувати та вгодити. Скільки грошей потрібно викласти за квіти, щоб 8-ме березня жінці запам’яталося? Особисто я, хотіла би отримати піони, для яких несезон.

Троянда – від 25 гривень, тюльпан – від 20, орхідея – 200 і вище. Комбінований букет можна зібрати за 300-400 гривень. Такі ціни на квіти в спеціалізованих магазинах та кіосках Полтави.