Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Ожеледиця у Полтаві: транспортні затори, переповнені зупинки та травмовані полтавці

Ожеледиця у Полтаві: транспортні затори, переповнені зупинки та травмовані полтавці

Затори, переповнені зупинки та травмовані полтавці. Такі наслідки ожеледиці на дорогах в обласному центрі. Її спричинив ранковий дощ та мінусова температура. В результаті цього - скупчення людей на зупинках громадського транспорту. Дехто ішов пішки, оскільки не міг втиснутися в автобус чи маршрутку. Як все було – бачила Карина Москаленко.  

8-ранку. Автобуси та тролейбуси через ожеледицю і затори призупинили рух. Містом курсують поодинокі маршрутки. Десятки людей чекають на громадський транспорт. У напрямку «Південний вокзал» сподівається найближчим часом виїхати полтавка Тетяна.

Тетяна Бахтала, полтавка: Проїжджає напівпустий транспорт і не зупиняється. Я з «Красіна»дошла сюди пішки. Тому що там не зупиняється транспорт. І зараз чекаю десь 10 хвилин.

Через нерозчищені, не посипані дороги і затори складно добиратися і власним авто, говорить полтавка Ольга.

Ольга Клименко, полтавка:Ми вже якою тільки дорогою не пробуємо, об’їжджаємо. І в об’їзні. Скрізь дороги слизькі. Ну, дуже важко.

40 хвилин чекала на маршрутне таксі пані Людмила. Тепер вона запізнюється на роботу.

Людмила Власенко, полтавка: - На 9 часов на роботу. А вийшла о 7.35. І оце до сих пор. Ішла впала. – З якого напрямку направлялися? – Із «4 поліклініки» невозможно ні сісти, підійти невозможно ні до чого

Переповнену маршрутку пасажирів із мікрорайону «Огнівка» до центру привіз Олександр Щербань. Каже: це перший за ранок рейс. Їхав на півгодини довше, аніж зазвичай.

Олександр Щербань, водій: З  «Огнівки» ніяк виїхати було. Під низ, лікарня, невозможно було. Так шо ми пока стоїм.

На вулиці Небесної Сотні зустрічаємо машину, яка розсипає піско-соляну суміш. Там  працює і комунальниця Раїса Передерій. Роботу розпочала о пів на шосту ранку.

Раїса Передерій, працівниця ЖЕО № 2: Вот это Ленина, на  Стритенской, где дома есть. В разных местах. Во дворах есть песок достаточно. Там есть во дворе песок. Весде посыпаем.

Незадоволений роботою комунальників пан Володимир. Від падіння убезпечує себе ось у такий спосіб.

Володимир Привалов, полтавець: Носок, чтоб не скользко было. Драные носки одел и вперед на Иванову гору на роботу

Після відновлення руху близько 9-ї ранку - громадський транспорт переповнений пасажирами. В одному з тролейбусів чоловікові стало зле.

ЛАЙВ

Через ожеледицю до міського травмпункту у першій половині дня звернулися близько 30-ти осіб. У них травми легкої та середньої тяжкості, розповідає лікар травматологічного пункту Першої міської клінічної лікарні Володимир Рошко.

Володимир Рошко, лікар травмпункту: В основному це переломи передпліччя. Так звані, переломи променевої кістки, забої, пошкодження зв’язок, переломи кісточок. Всім надається адекватна медична допомога.

На дорогах Полтави до обіду сталося близько 20 ДТП. Жертв немає, повідомляє прес-офіцерка патрульної поліції області Наталія Ширіпова.

Наталія Ширіпова, прес-офіцер патрульної поліції Полтавщини: Патрульними поліцейськими було оформлено 7 ДТП. Інші водії вирішили дані пригоди за допомогою євро протоколів.

За словами керівниці прес-служби Полтавської міськради Юлії Палієнко на дорогах міста працює 17 одиниць техніки та понад 400 комунальників.