Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Світ очима жінки» можна побачити у художньому салоні

«Світ очима жінки» можна побачити у художньому салоні

Виставка «Світ очима жінки» експонується у Полтавському художньому салоні.  В експозиції - не тільки  роботи   місцевих майстринь,  а й   з Кременчука, Лубен, Решетилівки.   Серед   експонатів  -  картини, гобелени, кераміка,  ляльки  ручної роботи.   Про весняний настрій   у художньому салоні  та про захоплення   майстринь – розкажуть мої колеги.

Полтавська художниця Марина Рожнятовська  свої  картини   виставляє  на   міжнародних і всеукраїнських  форумах. Працює у техніці   акварелі і  олійного живопису. Любов до малювання – говорить -   заклав у дитинстві  її рідний  дядько, теж художник.  Марина своїми пейзажами і натюрмортами заробляє  на життя.   Вважає себе успішною жінкою.

 Марина Рожнятовська, художниця  Я вообще щитаю, что мне в жизни очень повезло. Бог меня наградилспособностью изображать свои чувства, свои емоции через живопись.

А це  Тетяна Горицвіт – письменниця, художниця, Викладає  у Полтавському педуніверситеті на кафедрі англійської та  німецької  філології.  Говорить –  живопис для неї  не  хобі, а частина  життя. Пише у техніці акварелі. 

Тетяна Горицвіт, художнця, письменниця: Акварель – тому, що вона дуже жива, тісно пов*язана з водою,  вода – це основа життя, Акварель  дуже прозора, чесна, нею дуже важко збрехати, якщо зробиш помилку її одразу видно, як в житті.

Ольга  Клочко,  художниця: Мы художники, должны для себя рисовать, и показывать это людям, влюблять в людей природу, Когда я рисую как женщина, у меня выростают крылья.

За словами   Ольги Клочко,  викладачки полтавської школи мистецтв ,   і архітектора  за освітою,  техніка   акварелі  -  це   буяння барв, лірична щирість, вишуканість.

Марина Проскурняк, журналіст:   А це роботи Тетяни Панасенко . Вона художник – кераміст. Серед її виробів і флористичний підсвічник. Його можна використовувати у побуті.

Тетяна Панасенко  викладач  у полтавській   школі мистецтв. У вільний час   виготовляє  вироби з глини.  Керамікою  захоплюється   п'ятнадцять років. Найчастіше виготовляє  речі, які можна використовувати у повсякденному житті -  чайники, тарілки,  горнятка для кави .  

 Тетяна Панасенко, керамістка: Це весняна серії ельфиків,ангелочків, кому як подобається. Вони весняні – бо платтячко – це квіточка. Бо якщо перевернути, то буде квіточка.  Наче фея народжується з квіточки.

Виставка  робіт жінок – майстринь  з  Полтавщини триватиме до  26  березня. Марина Проскурняк, Микола Янко, полтавські телевізійні новини, новини на першому.