Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

У Полтаві поховали загиблого бійця Владислава Козченка

У Полтаві поховали загиблого бійця Владислава Козченка

У Полтаві  попрощалися із полеглим бійцем  Владиславом Козченком. Уродженець Полтави загинув під Авдіївкою. Віддати шану військовослужбовцю  прийшли рідні, близькі, бойові побратими і небайдужі полтавці. Більше про це - мої колеги.

6 березня унаслідок обстрілів позицій Збройних сил України під Авдіївкою загинув полтавець Владислав Козченко.  Поранення осколком у шию було несумісне з життям. Полтавці прощатися з полеглим бійцем прийшли на Соборний майдан до Свято-Успенського собору.

Лайф з церкви

З 2017 року Владислав служив снайпером у 95-ій окремій Житомирській десантно-штурмовій бригаді. Його перший наставник з клубу юних десантників В’ячеслав Курган згадує, що хлопець був дисциплінованим.

 В’ячеслав Курган, керівник клубу юних десантників «Гвардія»: Влад прийшов до клубу в 2013 році. Займався до 2016, а потім пішов у десантні війська. За три роки, які він у нас був, він ніколи не порушував дисципліну. Завжди приходив на допомогу. І не дивлячись, на свій зріст він у военкоматі додав собі 2 сантиметри, щоб потрапити в десантні війська.

Після відспівування у Свято-Успенському соборі загиблого бійця поховали на центральному міському кладовищі на Алеї Героїв.

Лайф як несуть труну…люди…

Полтавцю Владиславу Козченку було 20 років. У бійця залишилися мати та брат.