Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Юні полтавці показали, якою бачать сучасну Полтаву

Юні полтавці показали, якою бачать сучасну Полтаву

Якою бачать Полтаву юні містяни? Художники віком до 17-ти років представили свої пейзажі на виставці "Погляд на місто – минуле, сьогодення, майбутнє».. ". Її відкрили в обласному центрі. Організатори обрали найкращі роботи. Про них докладніше розповість Ольга Гриненко.

Учасниця художнього конкурсу 14-річна Єлизавета Куцак у своїй роботі зобразила Полтаву-історичну.

Єлизавета Куцак, учасниця конкурсу: Я хотіла передати красу архітектури нашого міста, тому що воно  стародавнє й не таке як інші й мене це зачаровує. Наприклад, Хрестовоздвиженський монастир… Те що він зберігся такий як є – це дивовижно я вважаю.

Артем Очнєв у своїх роботах написав занедбані будівлі рідного міста.

Артем Очнєв, учасник конкурсу: Справа саме в людях. Люди більш в нас такі егоїсти. Вони намагаються зробити все для себе та не думають саме про цінність цих будівель і шукають лише якоїсь вигоди. Найбільша рана така – це звичайно Кадецький корпус в самому центі. Він як би зображує все це ставлення.

Молоді художники віком, від 14-ти до 17-ти років, для виставки підготували 55 картин, – розповідає керівниця конкурсного проекту Олеся Будяк.

Олеся Будяк, керівниця проекту: Справа у тому що ця вистава представляє роботи всіх учасників нашого конкурсу під назвою «Погляд на місто – минуле, сьогодення, майбутнє». І звісно в цій експозиції представлені і роботи переможців, лауреатів. Також є роботи в трьох номінаціях.

Пейзаж вечірньої Полтави Олени Загоруйко переміг у конкурсі "Погляд на місто". Дівчина хоче стати професійним художником. За словами Олени, у цій професії висока конкуренція.

Олена Загоруйко, переможниця конкурсу: Зараз складно стати художником, але я думаю що якщо в тебе є чітка мотивація і ти справді цього хочеш то ти обов’язково цього досягнеш.

Дізнатися думку молоді - як їм живеться і відпочивається у Полтаві - з такою метою запровадили конкурс, - розповідає організатор Олександр Залужний.

Олександр Залужний, керівник ГО «Погляд»: Ви знаєте, молодь на сьогодні не дуже відкрита для спілкування. Найчастіше вони спілкуються у соціальних мережах. Й іноді складується враження що вона пасивно відноситься до громадського життя нашого міста. Через творчість вони більш відкриті та виражають свої думки.