Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Кременчужан закликали не купувати першоцвіти

Кременчужан закликали не купувати першоцвіти

 «Ми не купуємо першоцвіти».  У  Кременчуці відбулася акція проти квіткового браконьєрства. Волонтери Молодіжного Парламенту роздавали кременчужанам  паперові квіти та інформаційні листівки.

Юлія Суперека, волонтерка  молодіжного парламенту Кременчука: Акція спрямована проти квіткового браконьєрства. Хочемо нагадати людям що якщо немає попиту, то й немає пропозиції: якщо ми не купуватимемо проліски першоцвіти, то їх і не продаватимуть.

Катерина, волонтерка  молодіжного парламенту Кременчука: Ми виготовили близька п’ятиста паперових квітів, які ми зараз роздаємо людям просто так, щоб показати їм що краще брати паперові квіти замість зірваних першоцвітів, які занесені до «Червоної книги України». Це добре що хтось про це думає – про те що ресурси нашої землі обмежені й ці квіти можуть колись просто зникнути, і ми не зможемо вже ними милуватися.

Зазначу, щорічно за сезон (лютий-квітень) в Україні незаконно збирають та реалізують близько 20 мільйонів першоцвітів, занесених до Червоної книги України.