Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтавській районній клінічній лікарні черга до травматолога

У Полтавській районній клінічній лікарні черга до травматолога

Черга до травматолога. У Полтавській центральні районній клінічній лікарні сьогодні  близько 40 пацієнтів кілька годин чекали   на прийом до лікаря-травматолога. У штаті поліклінічного відділення він один. Заступник головного лікаря з медобслуговування Руслан Радченко каже: за останні дні черги збільшилися через підвищений травматизм. Як довго чекають люди на прийом – бачила Карина Москаленко.

10:30 ранку. Під кабінетом лікаря-травматолога близько 40 чоловік. Ольга Стеблюк із Розсошенців у черзі більше двох години.  У неї перелом правої ноги. Травмувалася жінка тиждень тому через ожеледицю.  Каже: прийшла продовжити лікарняний.

Ольга Стеблюк, пацієнтка: Прийшла на прийом до лікаря о 8 годині ранку. Тут під лікарнею вже стояли люди. Я зайняла чергу, я була 9-та.

Під кабінетом  - пацієнти перед завідувачкою поліклінічним відділенням Наталією Пущенко скаржаться на черги  та недостатню кількість лікарів. 

У штаті поліклінічного відділення - один травматолог. Заступник головного лікаря медзакладу Руслан Радченко говорить: така черга через чотириденні вихідні та ускладнені погодні умови. Крім того, каже, є специфіка обслуговування сільського населення.

Руслан Радченко, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення: Ви розумієте, що це, перш за все,  пов’язано з транспортом. Тому більшість людей приїздять на 8 годину. І тому відбувається таке скупчення. Вводити лікаря-травматолога додатково для того, щоб він знімав навантаження 2-3 дні в рік – це фінансово, як мінімум, недоцільно.

Лікарка-травматолог Євгенія Степанова каже: кількість пацієнтів за день за останній тиждень зросла на 40 осіб.  За три години робочого дня, говорить, оглянула близько 30-ти чоловік.

Євгенія Степанова, лікар-травматолог: Дуже багато травм верхніх кінцівок, таких як перелом променевої кістки, багато зі зміщенням. І нижні кінцівки – це нижня третина гомілки. Дуже багато людей.

Нагадаємо, Полтавська центральна районна клінічна лікарня обслуговує населення Полтавського району, а також частину Решетилівського та  Новосанжарського.