Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Підвищення вартості проїзду у Полтаві призупинено судом

Підвищення вартості проїзду у Полтаві призупинено судом

Ситуація з правомірністю підвищення вартості проїзду у громадському транспорті Полтави досі не вирішена. Сьогодні на засіданні Полтавського окружного адміністративного суду заперечення міськради було відхилено. А отже,  в силі залишилося  рішення призупинити дії  щодо  підвищення вартості проїзду. У  суді побували журналісти «Лтави».    

Призупинити дію рішення про підвищення вартості проїзду. Так постановив Полтавський окружний адміністративний суд,  розглянувши 6 березня звернення до суду нардепа Сергія Капліна.

Виконавчий комітет міськради подав заперечення на це рішення. Серед основних аргументів представника відповідача  - ухвала незаконна, а права позивача не порушувались.

Анатолій Лисанець, представник відповідача: Суд приймав ухвалу виключно за тими доказами, які є наявні у справі. Разом з тим, ці докази не є допустимим засобом доказування на підставі яких суд може встановити ті чи інші обставини. Засобом доказування є квиток. Про те що між позивачем і перевізником виникали відносини. Матеріали справи такого доказу не містять.

Суддя Ігор Шевяков до матеріалів справи долучив і квиток, який надав Сергій Каплін, а також клопотання останнього до обласної прокуратури, чому вартість проїзду в транспорті досі не змінилася. Після майже тригодинного засідання,  суддя відхилив заперечення виконавчого комітету міськради. 

Сергій Каплін, позивач: Тут все зрозуміло. Немає жодних підстав на підвищення проїзду. Давайте шукати обґрунтування. Сядемо за круглий стіл, подивимось скільки витрачається на податки, на зарплати водіям і перевіримо доходи. І чому так раптом на таку «збиткову» галузь вся як мухи злітаються і хочуть перевозити.

Скасують чи ні підвищення проїзду у Полтаві,  стане зрозуміло після розгляду справи по суті, яке відбудеться 21 березня.