Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

"Андріївка" краща за команду Мелащенка і Краснопьорова в чемпіонаті області

"Андріївка" краща за команду Мелащенка і Краснопьорова в чемпіонаті області

Чемпіонат області з футзалу 4-ий рік поспіль виграла по суті команда "ПЗМС", але під іншою назвою. Хоча цього року колектив гравців виступав за команду "Андріївка". Відкритий чемпіонат області серед аматорів тривав більше 4 місяців. За звання найкращого змагалися 16 клубів з різних куточків області: Великобагачанського району, Новосанжарського, Решетилівки, Машівки, Полтави. Більше про головний чемпіонат області та переможців знають Микола Янко та Юлія Логвиненко.

Це жартує капітан "Андріївки" Михайло Прядко. Чоловіки грають пліч-о-пліч 4 роки, цього сезону поповнилися кількома новачками. Двічі на тиждень збираються у залі заводу медичного скла. На час обласних футзальних змагань перебралися сюди жити, -  жартома відповідає 28-річний гравець, - тому і здобули чемпіонство.

Михайло Прядко, капітан команди "Андріївка": Ну, наверное, у нас больше желания было, ну и они уже не молодые, так скажем. Пора уже менять поколение. Они-то конечное великолепные футболисты, им уже под 40, нам молодым больше надо. И в этом году у нас собрался сильно хороший коллектив. Так что вопросов по чемпионству, думаю, не было ни у кого, начиная с 1-го тура.

Після відбіркових турів учасників - 16 команд з різних районів області - поділили на Вищу та Першу ліги. Кожна зіграла по 29 календарних ігор.

Олександр Кудацький, президент Федерації футболу Полтавської області: Для того, щоб більш такий був напружений чемпіонат, і для глядачів, і для гравців, тому в одне коло зіграли - кожен з кожним. І перша вісімка пішла в Вищу лігу, 2-га, ті шо залишилися команди, - у другу. Ви самі розумієте, різний рівень і гравців, і підготовки, і майстерності. Ми ж бачимо, і Ротані, Краснопьоров, Мелащенко.

Олександр Кудацький розповідає про команду "Легіон". Учасники - колишні гравці провідних команд та збірної України. Олександр Мелащенко,  крім того,  нині тренує молодіжку національної команди. 37-річний півзахисник Олег Краснопьоров обводить 3-х футболістів і робить вирішальний гольовий пас.

У підсумку 5:3 - "Легіон"виграв останній календарний матч у "Андріївки" і фінішував з "бронзою". Воротар Ярослав Швець розповідає: втратили очки там, де не планували.

Ярослав Швець, воротар команди "Легіон": «Сан-Сіті» команда, трошки перебігали нас, з "Рокитою" могли краще зіграть, було вилучення в двох іграх.

Срібні медалі здобула "Рокита", з найбільшою кількістю очок у чемпіонаті області перемогла "Андріївка".

Юлія Логвиненко, журналіст: 16 команд з усієї області протягом 4 місяців змагалися за ось цей 5-кілограмовий трофей. Цього року він дістається команді "Андріївка" з однойменного села. По суті це та ж команда "ПЗМС", яка найбільше його тримала в руках - тричі.

Сергій Хрипко, найкращий нападник чемпіонату:Да, это "ПЗМС" - костяк из старой команды "ПЗМС", человек 5-6. 3 года подряд мы были чемпионами. Ну а в этом году мы перешли в "Андреевку" и тоже стали чемпионами. Турнир проходил в борьбе, в напряженной обстановке, я б сказал бы. Интрига держалась почти до конца.

Сергій Хрипко, як і 2 попередні роки, став найкращим нападником турніру - у другій частині чемпіонату забив 28 голів.

Сергій Хрипко, найкращий нападник чемпіонату: Наверное, наипамятнишым гол был с "Рокитой". Когда мы 2:1 проигрывали, нам нужна была ничья. Я сравнял счет и мы стали чемпионами.

Футболісти непрофесійних клубів Полтавщини мають місяць для відпочинку. З квітня стартує новий чемпіонат області з футболу на відкритих майданчиках.