Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді із домогосподарств рятувальники відкачували талу воду

У Миргороді із домогосподарств рятувальники відкачували талу воду

За останню добу на Полтавщині сталося три пожежі. Зокрема, в Миргороді та Лохвиці згоріли автомобілі. Причини загоряння встановлюються, розповіла речниця  ДСНС Полтавщини Світлана Рибалко. Також  у Миргороді рятувальники викачували талий сніг із приватних домогосподарств та автодоріг.

Світлана Рибалко, керівниця прес-служби ДСНС Полтавщини: Горіли автомобілі: ВАЗ 2101 в Миргороді та MercedesBenz – це у місті Лохвиця. Також була пожежа в літній кухні, в селі Романівка Глобинського району: вогнем пошкоджено облицювання стін . Причина пожежі встановлюється. Врятовано літню кухню від знищеннявогнем. Також в результаті інтенсивного танення снігу, виникла загроза підтоплення приватних житлових будинків та автодоріг у місті Миргород. Підрозділи з ДСНС проводять роботи по відкачці талої води. За минулу добу залучено дві одиниці техніки нашого підрозділу і відкачано 120 метрів кубічних води.

Нагадаємо,вчора у Полтаві сталася розгерметизація газопроводу. Внаслідок аварії припинили постачання газу на дві котельні теплоенерго. Без газу залишилися навчальні заклади, житлові будинки та лікарні Полтави. Станом на цю годину, газопостачання відновлено у всіх приміщеннях, окрім одного житлового будинку.