Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавщина отримала вакцину від трьох інфекцій

Полтавщина отримала вакцину від трьох інфекцій

Полтавщина отримала вакцину від трьох інфекцій: кору, паротиту  та краснухи.  7 тисяч препаратів  бельгійського виробництва  розподілили між  районами. Перше щеплення роблять дітям після року, друге – у шість.  Всі, хто  не встиг імунізуватися,  можуть щепитися безплатно.

Анжела зробила своїй однорічній доньці Міланії всі щеплення. Нині привела дитину імунізувати від кору, паратиту та краснухи. Говорить,  ймовірність захворіти, лякає її більше ніж щеплення.

Анжела Сірякова, щеплює дитину: Я читала про ускладнення,  я це розумію і мені кожен раз як колять дитину немає нічого гіршого, але краще це пережити раз ніж потім шукати ліки

Це амбулаторія у   Розсошенцях. Тут на обліку більше сотні дітей до року.  За словами лікаря педіатра Тетяни Перебийніс , майже всіх вакцинували від кору.  

Тетяна Перебийніс, лікар-педіатр: Тільки три сім’ї відмовилися через релігійні переконання. Через спалахи кору кількість людей, що стали вакцинуватися зросла.

Пані Наталія оформляє доньку  в дитсадок. Дворічній  Насті робили всі щеплення за планом.

Наталія Дрига, щеплює дитину: Я за вакцинацію, єдине, що не довіряємо індійським вакцинам, а так нас вакцинували і дітям треба робити щеплення.

В  області закупили 7 тисяч доз бельгійської вакцини від трьох  дитячих інфекцій -   кору, паротиту та краснухи. Цей безплатний препарат розподілили між  районами Полтавщини.

Ольга Бастаногова,  дитячий імунолог ПОДКЛ:  Ми зберігаємо, вакцину в холодильниках при температурі +8 градусів. На цих холодильниках є спеціальні датчики.

За словами  експерта з педіатрії  Світлани Писаренко,  нині в області  захворіли на кір понад 70  людей. З них 37 дорослих. Епідпоріг -   не перевищений.   

Світлана Писаренко, експерт  з педіатрії департаменту охорони здоров’я  Полтавщини: Нажаль, на  спад ця інфекція не йде, коли піде спад сказати важко, я думаю ближче до літа, і якщо всіх про вакцинуємо, то подолати епідемію легше.

Минулого тижня у  Горішніх плавнях зафіксували 6 випадків інфекційного захворювання.  Хворіли на кір у   Кобеляках, Миргороді, Полтаві та  Полтавському районі.