Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Книгу-енциклопецію «Антонич від А до Я» презентували у Полтаві

Книгу-енциклопецію «Антонич від А до Я» презентували у Полтаві

«Антонич від А до Я»: у Полтаві презентували книгу-енциклопецію про життя письменника  Богдана-Ігоря Антонича.  Автор книги  - Данило Ільницький зі Львова. Видання  поєднує у собі ознаки абетки й енциклопедії. Подробиці дивіться у сюжеті.

Це Світлана  Перова. Про презентацію енциклопедії дізналася від знайомої.

Світлана Перова, відвідувачка: Я дізналася, що автор цієї збірки достатньо молодий, тому мені дуже цікаво чим зараз живе українська молодь, які думки вона несе у світ.

Автор - Данило Ільницький.  Над книгою «Антонич від А до Я» працював  3 місяці. В ній: ілюстрації, уривки листів, фрагменти фотографій.

Юлія Крамарєва, організаторка заходу: Тут оформлення більш таке незвичне, молодіжне в якомусь плані ,навіть епатажне. Це такий відхід від традиціоналізму і, можливо, це може спонукати більш молодіжну аудиторію, більш сучасну відкрити цю книгу і почитати її.

Читацька аудиторія  книги   -  діти, говорить автор. Додає: мета видання   – стисло та зрозуміло розповісти про письменника.

Данило Ільницький, автор енциклопедії «Антонич від А до Я»:Так важливо відкривати по-новому, розповідати їх живими цікавими людьми – геніями. Геніальність, яких проявляється в якихось маленьких , але дуже важливих деталях .

 «Антонич від А до Я» - це 80 сторінок думок, ідей та почуттів українського поета, говорить модератор заходу Олексій Неживий.

Олексій Неживий , модератор заходу:Це непросто краще надбання класичне надбання української літератури ,а це складник державної програми духовного розвитку наших сучасних учнів.

Нагадаю, Абетки-енциклопедії «Від А до Я» - це серія книг про відомих діячів української культури.