Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Поліція прокоментувала самогубство контрактника у Миргороді

Поліція прокоментувала самогубство контрактника у Миргороді

В ніч з 14 на 15 березня близько 2-ї години ночі в одній з військових частин Миргорода загинув військовослужбовець. Слідчі встановили, що двадцятип’ятирічний чоловік під час несення служби помер від вогнепального поранення. Основна версія слідства – самогубство. Військовослужбовець був жителем Миргорода, півроку тому повернувся із зони АТО.

Нагадаємо, що 16 січня 2017 в Миргороді стався аналогічний випадок.

Володимир Тимошко, заступник начальника ГУНП в Полтавській області: По військовослужбовцю такий факт є. І внесено кримінальне провадження за статтею 115, ч.1 з приміткою самогубство. Для того, щоб первинна кваліфікація мала таку примітку я скажу підстави є. Однак ми розглянемо всі версії.

Капітан Любов Киналь, начальник прес-центру ПвК "Центр"

"Сьогодні, в одній з бригад такиичної авіації повітряного командування "Центр", під час виконання службових обов’язків внаслідок вогнепального поранення загинув військовослужбовець військової служби за контрактом. ЗА наказом повітряного командування "Центр" повітряних сил Збройних Сил України проводиться службове розслідування. Також на місці працює комісія у складі представників Національної поліції, військової служби правопорядку, офіцерів повітряного командування "Центр" та військової прокуратури.