Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Невдоволеним розчищенням доріг Полтави міський голова порадив взяти лопати

Невдоволеним розчищенням доріг Полтави міський голова порадив взяти лопати

Полтавці вимагають  звіт, про те, як комунальники розчищають сніг. Міський голова Олександр Мамай радить їм самим брати до рук лопати. До, після та під час засідання виконкому Полтавської міськради сторони дискутували з цієї теми. Олександр Мамай сказав, що доручає профільному заступнику Андрію Ляміну організувати роботу невдоволених.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова: Сформувати загони із активістів, кожному земельну ділянку закріпити і всіх на очищення міста від колапсу. І на завтра на ранок опублікувати в ЗМІ, яка кількість активістів, де почистила сніг.

Натомість трохи більше десятка полтавців прийшли до приймальні заступника міського голови Андрія Ляміна, щоб передати попередження від Укргідромецентру про погіршення погодних умов, аби комунальники міста були готові. Протягом півгодини вони нікого не дочекалися й розійшлися.

Сергій Чередніченко, містянин: Ми вимагаємо у заступника міського голови з питань ЖКГ пана Ляміна елементарних речей: звіт за використані кошти. Друге: нехай нам покаже кількість техніки і людей, які залучені до прибирання снігу. Те, що він каже: ви беріть лопати і розчищайте. То 146 млн грн міський бюджет виділяє на прибирання міста