Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Кількість хворих з ускладненнями лор-органів минулого року збільшилася

Кількість хворих з ускладненнями лор-органів минулого року збільшилася

Невчасно звернулися і отримали тяжкі ускладнення лор-органів. Торік в обласному лор-відділенні кількість прооперованих пацієнтів, що мали захворювання вуха, горла і носа збільшилася до трьохсот, у порівнянні із попереднім роком. Дві людини померли від своєї недбалості, каже лікар-отоларинголог Михайло Безега. Найбільш поширені захворювання у дітей - інфекції верхніх дихальних шляхів та вірусно-бактеріальні зараження лор-органів. Чому під  час вірусної інфекції не потрібно вживати антибіотики – дивіться далі.

Михайло Безега, завідувач лор-відділення ПОКЛ ім. Скліфосовського: Тяжкі випадки, які ми мати у обласній лікарні і, на жаль, ми маємо два випадки смерті. В одному відділенні нашому, одному – у Кременчуці. Вони пов’язані якраз із тим, шо профілактика, або вчасне звернення до лікаря, скажимо так,  для пацієнта було на другому плані,  порівняно із якимись іншими життєвими причинами.

Сергій Безшапочний, зав. кафедри оториноларингології, травматології та ортопедії ВДНЗУ «УМСА»: Антибіотик нужен там, де він нужен. Когда стоіт вопрос жизні і смерті,  але при чому тут вірусна інфекція. А 95% - це вірус. Температура – це єдине, що вбиває вірус, вона вбила – і на третій день він здоровий.