Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Тусовка Українських Поетів та Кліматичних активістів»  відбулася в Полтаві

«Тусовка Українських Поетів та Кліматичних активістів»  відбулася в Полтаві

Кліматично-літературна вечірка підназвою «Тусовка Українських Поетів та Кліматичних активістів» відбулася у Полтаві.У програмі: поезія, жива музика та відео про кліматичні зміни на планеті. Подробиці дивіться у сюжеті.

Це Сергій Барановський. Студент. Каже, що запрошення на кліматичну вечірку отримав у соціальних мережах.   Прийшов, бо не байдужий до екологічних проблем планети.   

Сергій Барановський, відвідувач заходу: Це важливо, тому що гуртує, розвиває молодь , а актуальне,якщо дивитися з кліматичних питань, то зараз потрібно придати  дуже велике значення.

Серед основних  причин   зміни клімату  -  використання викопного вугілля та неефективне споживання енергії, що виробляють – говорить організаторка заходу Марина Цигрик.

Марина Цигрик, організаторка заходу: Ми хочемо донести до людей проблематику кліматичних змін і подати це у міксі поезій живої музики. Говорити про теми, які не всім зручні через мистецтво. Це старт кампанії «Міста для життя» активуй енергії , яка стартувала у Полтаві.

Євгенія Сокол – волонтерка «Еко Полтава». Розповідає: захід має декілька цілей  -  замислитися та зрозуміти, що людство  не має права   забруднювати атмосферу планети,  використовуючи її ресурси у своїх цілях.

Євгенія Сокол, волонтерка «Еко Полтава»: Доторкнутися до теми кліматичних змін,поспілкуватися, познайомитися з новими людьми. поєднати людей з різних сфер життя.

Нагадаю, програма “Активуй енергію” діє  у  6 містах України : Івано-Франківську, Львові, Вінниці, Рівному, Запоріжжі та Хмельницькому.