Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Як рятувальники ліквідували наслідки негоди

Як рятувальники ліквідували наслідки негоди

Відкачали: До ліквідації наслідків складних погодних умов на Полтавщині залучи 40 одиниць техніки та 100 чоловік особового складу Державної служби надзвичайних ситуації. За минулу ніч рятувальники відбуксували 2 легкових та 19 вантажних автомобілів, в яких перебувало 30 чоловік.

Світлана Рибалка, речниця ДСНС у Полтавській області :Також внаслідок інтенсивного танення снігу виникла загроза підтоплення приватних житлових будинків та автомобільних доріг. Протягом  вихідних рятувальники більше 50-ти разів виїжджали на відкачування води.

За словами, речниці ДСНС у Полтавській області Світлани Рибалко близько 30-ти випадків підтоплення сталися в обласному центрі. Відкачали більше 20-ти тисяч кубометрів води. Один із випадків стався у Полтаві по вулиці Правди - там рятувальники відкачували воду протягом двох годин.

Микола Пономаренко, володар підтопленого будинку:  Після кожного такого розтавання снігу і дощу сильно оце як зараз, то отаке буває в хаті. Ну вчора насосі ком тим викачав воду до грунта. Там вобще не було по канавках води. КА вночі не качав, то утром встав до курей, а там вода. Всередині вода, у сусідів. То подзвонив в МЧС щоб викачали.

Костянтин Олександровський, пожежник-рятувальник 3-ої ДПРЧА м.Полтава:  На момент прибуття в цьому місці було по коліна води. Вода поступає постійно, вже другу годину на цьому місті качаємо воду.