Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргородській ЦРЛ модернізували два відділення

У Миргородській ЦРЛ модернізували два відділення

Капітальний ремонт гінекологічного та дитячого інфекційного відділення завершили у Миргородській центральній районній лікарні. Що оновили та скільки на це витратили коштів дивіться в наступному сюжеті. 

Це Миргородська районна лікарня. Тут, на двох поверхах розташоване дитяче відділення.Вонорозраховане на тридцятьох пацієнтів, в тому числі на дітей з інфекційними захворюваннями. Днями відділення змінило внутрішній вигляд – там завершили капітальний ремонт: модернізували палати, закупили нове обладнання та меблі.

Ніна Павлюк, завідуюча дитячого відділення ЦРЛ: Ремонт зробленийначетвертомуповерсі. Зроблений повністю ремонт всіх палат та побутових приміщень.

Тепер дитяче відділення європейського рівня,  говорить головний лікар Миргородської лікарні Ярослав Будний. На капітальний ремонт пішло близько 900 тисяч гривень.

 Ярослав Будний, головнийлікарМиргородської ЦРЛ: 902 тисячі з копійками, а гінікологія - 1  млн. 200 грн. В минуломуроці  ми зробили ремонт 1млн. 500 тисяч – це половина пологовоговідділення.

 Осучаснили й гінекологію.

ОленаАфанасьєва, завідувачка акушерсько-гінекологічноговідділення: 10-тьпалатполностьотремонтировали. Отремонтировалималуюоперационную, оглядовую, санузлы. Сделаннаяотдельная палата для пребыванияонкохворыхсовсемиудобствами.

За словами головного лікаря Миргородської ЦРЛ Ярослава Будного, ще потребують ремонту інфекційне тарапевтичне відділення, також операційні.