Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Залізничники в Кременчуці вимагали відновити рух потягів до Львова, Харкова та Москви

Залізничники в Кременчуці вимагали відновити рух потягів до Львова, Харкова та Москви

Повернути потяги.  Біля станції «Кременчук» залізничники вимагали відновити рух потягів у напрямку до Львова, Харкова та Москви. За словами голови профспілки залізничників Сергія Москальця, скасування залізничних маршрутів призводить до втрати робочих місць провідників. Також протестувальники вимагали  підняти заробітну плату залізничникам: мінімум – до восьми тисяч гривень. Сергій Москалець каже: якщо вимоги  виконають, то вони влаштують всеукраїнський протест. 

 Сергій Москалець, голова профспілки залізничників: Якщо прибрати цей потяг… А в нас окрім цього потяга ще прибрали потяг Харків – Шевченкове  – міжрегіональний хороший потяг, він за 3,5 години з Кременчука доїжджав до Харкова . Його прибрали. Також у нас був потяг Кременчук – Лівів із завантаженістю 75 відсотків. Його теж прибрали. В чому питання. І все. Отака ситуація.

Під час акції протесту начальник «Полтавської вагонної дільниці» Андрій Гіль розповів: напрямки до Новоолексіївки Херсонської області  та Москви  скасували через неприбутковість.