Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

16 команд вищої освіти Полтави взяли участь у грі «Весняний брейн-ринг»

16 команд вищої освіти Полтави взяли участь у грі «Весняний брейн-ринг»

В обласному центрі провели інтелектуальний турнір «Весняний брейн-ринг». У ньому взяли участь близько ста студентів закладів вищої освіти Полтави. Змагалися учасники у кілька етапів. Як готувалися перед грою – дізнавалася Карина Москаленко.

Команда «Vivat Lex» Полтавського юридичного інституту  перед грою шукала цікаві факти в Інтернеті, розповідає її учасник Ян Дворовенко. У складі його команди – першокурсники. Хлопець говорить:  перемогли в університетському відборі.

Ян Дворовенко, учасник команди Полтавського юридичного інституту: Спочатку були змагання між першими курсами. Тобто групи перших курсів, на яких ми зайняли перше місце. І потім виграли всі інші курси – 2,3, 4-ий.

Студент історичного факультету пеуніверситету Богдан Городницький бере участь в інтелектуальні грі вчетверте. Його команда перемогла минулоріч. Каже: для успіху головне спокій та злагодженість.

Богдан Городницький, учасник команди Полтавського національного педагогічного  університету: Ми шукали інформацію про весну в архівах питань «Що? Де? Коли?». Звичайно шукали на вікіпедії різні події, які відбулися весною. Ну, і таке інше

Цьогорічний турнір присвячений весняній тематиці. Студентів перевіряли на знання фольклору, поезії, музики та історії. Змагалися 16 команд закладів вищої освіти Полтави.

Наталія Криницька, заступник голови обласного клубу «Що? Де? Коли?»: Відповідно від результатів у нас 8 команд виходять грають далі у другому колі. А потім вже півфінали та фінали і гра за 3-4 місце. Тобто в кожному турі по 5 питань, яка команда яку переможу.

Першими відкривали турнір студенти військового коледжу  та університету економіки і торгівлі. У складі останніх - майбутні економісти, технологи та маркетологи. Їхній капітан Марина Негода каже: у грі важливо вірити у себе та знання.

Марина Негода, учасниця команди Полтавського університету економіки і торгівлі: До гри ми готувалися що ми найчастіше підіймали тему відомих жінок. Тому що весна – це пора краси, пора такого розквіту, яка стосується жіночої частини нашого суспільства. Ми читали про відомі події, які відбувалися весною, протягом нашого існування.

Цьогоріч перемогла команда Полтавської медакадемії. Нагадаємо, інтелектуальну гру «Брейн-ринг» серед студентів Полтави провели вдев’яте.