Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Проект «Уявні відстані» презентували в Полтаві

Проект «Уявні відстані» презентували в Полтаві

Залиті прозорим пластиком абстрактні об'ємні портрети - столичний художник Назар Білик представив у Полтаві власний проект «Уявні відстані». Протягом останніх 15 років автор створював скульптури з натури знайомих та близьких йому людей. Більше бачила та розповість глядачам Ірина Давва.

Алла Маркар’ян про виставку Назара Білика дізналася від сина-художника. Той скульптора називає одним з найяскравіших митців сучасного українського мистецтва. Жінка розповідає: задум проекту «Уявні відстані» її вразив.

Алла Маркар’ян, відвідувачка: Я такого дійсно не бачила, дуже цікава подача скульптури і задум автора .Щось є таке потойбічне.

Експозиція складається із серії скульптурних об’єктів, що нагадують людські голови. Ці структури з рідкого пластику. Автор проекту Назар Білик вважає: скульптурні об’єкти дозволяють зафіксувати моменти в житті.

Назар Білик, скульптор:Про стосунки, про відношення, про здатність всіх нас бачити один одного без власних надбудов. Свою свідомість,без якихось шаблонів , бачити один одного такими, якими є насправді. Це певний мій досвід, який я зафіксував в сфері скульптур, фотографій, рельєфів в достатньо такій специфічній формі.

Пошук відповідей на питання існування людства через скульптурні портрети - так автор характеризує свою експозицію. Створював її Назар Білик впродовж 15 років, спостерігав як життєві обставини змінюють особистість. Скульптор розповідає: неодноразово брав участь у виставках, ярмарках та культурних заходах в Україні та за кордоном. Деякі роботи нині у приватних колекціях.

Артур Ароян, відвідувач: Розширює наш світогляд наш кругозір наше сприйняття наше розуміння поняття скульптура і звичайно для тих людей, які цікавляться оформленням простору.

У 2010 році Назар Білик створив 6-метрову скульптуру «Дощ», як символ зв'язку людини з природою.