Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Нацгвардійці змагалися за звання найкращої регіональної команди з міні-футболу

Нацгвардійці змагалися за звання найкращої регіональної команди з міні-футболу

Нацгвардійці стали суперниками на футбольному полі. У Полтаві українські військові змагалися за звання найкращої регіональної команди з міні-футболу. Про тих, хто переміг і поїде на республіканський чемпіонат Національної гвардії, - далі розкаже Валерія Рибалка.

Своє 25-ти річчя нацгвардієць Руслан Онікієнко святкує не в колі рідних, а з м’ячем у руках, який йому подарували колеги. На чемпіонаті з міні-футболу лейтенант захищає честь команди військової частини, що знаходиться у Полтаві. Руслан розповідає: футбол – це хобі до душі.

Руслан Онікеєнко, начальник служби психологічного забезпечення військової частини, Полтава: Не зважаючи на те, що в мене сьогодні День народження, я вирішив що потрібно відстояти честь і гідність своєї військової частини, представити її на даному етапі змагань. То есть в мене совість не позволила б не виступити на данному змаганні.

У чемпіонаті взяли участь 6 команд з 4-ох областей України, а це більше пів сотні нацгвардійців. Минулого року титул найкращої регіональної команди отримала військова частина Кривого рогу.

Віталій Кривич, начальник фізичної підготовки та спорту військової частини, Полтава: Або роблять збірну команду із наших шести команд, або буде відібрана одна команда. Вона буде захищати наші війська Національної гвардії України на первенстві України. Це тобто з усієї України з’їжджаються команди всіх управлінь і будуть обирати кращих.

За відмінною фізичною підготовкою набирав гравців у командуРуслан Близнюк. Представляють вони військову частину Кременчука.

Руслан Близнюк, нацгвардієць військової частини, Кременчук: Ми кожен день закаляємося, приймаємо участь в чомусь. Фізичні навантаження у нас ідеально підходять для того, щоб розвиватися фізично. Насамперед футбол це не тільки гра. Це величезна увага, потрібно мислити логічно – куди віддати пас, куди відкритися і що робити на полі. Саме головне-це не втрачати увагу, бути в тонусі і битися до кінця.

У 2018-му на чемпіонаті з футзалу серед нацгвардійців перемогла полтавська команда. Незабаром земляки захищатимуть чемпіонство на першості Центрального оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії.