Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Уже сьогодні секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач відзвітує громаді наживо

Уже сьогодні секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач відзвітує громаді наживо

Увечері о 19:20 на телеканалі “ЛТАВА”  в партнерстві з @Громадський рух "Чесно" стартує всеукраїнський медіа-проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі. Також трансляція запланована в ефірі радіо "Лтава" та на нашій сторінці у Facebook.

Ольга Журавльова, продюсерка Полтавської філії Суспільного, коментує: «Наші глядачі матимуть нагоду поставити посадовцям запитання у будь-який зручний для них спосіб –через інтерв`ю на вулиці, на сторінці у соцмережі, телефоном у студії під час ефіру. Заборонених тем, чи питань більше не існує.  Ми більше не «надаємо ефір для виступу», не створюємо умов для передвиборної агітації в студії чи маніпуляції глядацькою думкою. Ми даємо глядачам змогу оцінити реальні здобутки та результати роботи, співставити обіцянки із реальними діями. Невдовзі і суспільство, і чиновники звикнуть до того, що перші мають право запитати, а другі – зобов`язані відповісти. Чесно».

Оксана Деркач протягом 52 хвилин розповість громаді про результати своєї роботи та відповість на ВАШІ запитання! Якщо вам є що запитати, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Деркач. Ведучі озвучать найцікавіші запитання у прямому ефірі! Якщо протягом ефіру у вас виникне додаткове питання – поставте його, зателефонувавши (0532) 60-22-01 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

 #Звіти_наживо  дивіться 23 березня о 19:20 на телеканалі “ЛТАВА”.