Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Страшну помсту» готують полтавські актори на фестиваль "В гостях у Гоголя"

«Страшну помсту» готують полтавські актори на фестиваль "В гостях у Гоголя"

Виставу «Страшна помста» актори Полтавського драмтеатру готують до десятого фестивалю «В гостях у Гоголя». Вона про тему гріхів, які спокутуватимуть наступні покоління. Нині  тривають репетиції. Нашу знімальну групу пустили за лаштунки. Ексклюзив – від Юлії Кравець та Євгена Ковальчука.

Це один із епізодів постановки за твором Миколи Гоголя «Страшна помста». Активно готують сцену,  виставляють декорації та налаштовують світло.

Ольга Коваленко, завідуюча літературною частиною: Вистава про Україну. Людей, про гріхи і розплату за гріхи, кохання цикл життя.  

Окрім героїв повісті, у виставі задіяли самого Гоголя. Його роль виконує Богдан Чернявський. Грає митця не вперше. Говорить: цього разу це кардинально інший образ.

Богдан Чернявський, виконавець ролі Миколи Гоголя: Я надзвичайно звик до того образу, який був на ярмарку, то зараз оскільки ще йде підготовка то мені не звично тут гоголь, який приходить до нас з того світу.

Триває репетиція. Актори  приміряють костюми та вживаються в  ролі.

Анна Денисенко, грає роль Катерини: Вистава не можу сказати, що далася мені легко, я боюся висоти, а в цій виставі я стрибнула сама через себе, бо буду стрибати з великої висоти, і це для мене адреналін.

У виставі немає головних героїв. Актор Сергій Козир грає батька Катерини. Із сьомого покоління гріховного роду - це  останній чоловік в родині. Свого  персонажа характеризує,  як людину без правил та Божих заповідей.

Сергій Козир, грає роль батька Катерини:Але безумовно виглядає як людина, але поступки його дуже гидотні. І дуже важко вживатися, я не скажу, що святий чоловік, але вся складність у цьому.

 «Страшну  помсту» поставив Сергій Павлюк із Херсону, який режисерував «Останню любов гетьмана» та «Майстра й Маргариту». Над цією постановкою працював 2 місяці. Тут і автентичний спів, обрядовість  та  народні традиції.

Покажуть виставу 28 березня на 10-му фестивалі «В гостях у Гоголя». Цього року до Полтави приїде чотири театри з Києва, Чернігова, Житомира та Миколаєва.