Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Ексклюзив: Подробиці від полтавця, ураженого струмом у тролейбусі

Ексклюзив: Подробиці від полтавця, ураженого струмом у тролейбусі

Небезпечний транспорт. Днями в старому тролейбусі  2000-ого року випуску чоловіка вдарило струмом. Сергій повертався з роботи, вирішив під’їхати додому на громадському транспорті, натомість опинився в реанімації. Як почуває себе чоловік зараз та чи курсує дворогий – дізнавалася Юлія Кравець та Микола Янко.

Юлія Кравець, журналіст:  Їхав у справах, потрапив до реанімації. На зупинці мотель хлопець заходив до тролейбуса, який рухався в бік центру. Юнака вразило струмом, викликали швидку.

Двадцятивосьмирічний Сергій сьогодні мав би вийти на роботу. Він працює на заводі Хіммаш. Натомість, чоловік в лікарні.

Сергій, потерпілий: При постановке ноги на металический уголок и земли произошел удар током еще два шага я успел сделать, а дальше просто потерял сознание, в салоне со мной елхали две женщины спасибо им, Вызвали скорую.

З реанімації - до терапії. Нині Сергій під наглядом лікарів. У медзакладі проведе ще чотири-п’ять днів.

Тетяна Савчук, завідувачка терапевтичним відділенням: На вчора і сьогодні стан його стабільний. На кардіограмі гострих  відхилень немає, зараз він обстежується.

До поліції чоловік не звертався. Та полтавські правоохоронці розслідують справу.

Юрій Сулаєв, прес-офіцер ГУ НП Полтавщини: Поліція слідство зараз продовжує, але у разі якщо особа відмовиться від будь-яких претензії і не захоче, щоб поліцейські його захистили, то дане кримінальне провадження може бути приречене на закриття.

Сергій, потерпілий:До водія в мене претензій немає, до працівників тролейбусного парку є питання, чому на підлозі встановлені металеві уголки, якщо вона повинна бути деелектрична.

Шостий тролейбус, на якому травмувався Сергій, 2000-ого року  випуску. За словами керівника «Полтаваелектроавтотранс», машина пройшла більше мільйона кілометрів. Того дня на маршрут рогатого випустили справним, додає Євгеній Зайцев. Поломка  виникла на лінії.

Євгеній Зайцев, начальник КП «Полтаваелектроавтотранс»: Врагом в даном случає является погода с повышеной влажностью. Вода, снег,  соль на дороге. Каждый день у  нас проверяют сопротевление изоляции и так машины у нас на линию не выходят.

Транспорт  перевірили і після нещасного випадку. Прилади показали – все в нормі. Сьогодні тролейбус і далі курсує маршрутом.