Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Розгляд справи щодо різанини біля «Газетного ряду» знову перенесли

Розгляд справи щодо різанини біля «Газетного ряду» знову перенесли

В Октябрському суді Полтави перенесли розгляд кримінальної справи щодо різанини біля «Газетного ряду» в обласному центрі  5 квітня минулого року. Відповідне клопотання передали до суду захисники обвинувачених Григорій Фелоненко та Максим Дашко. Вони не з’явилися на засідання через участь в інших судових процесах. Суддя Анатолій Савченко прохання задовольнив.

Микола Сватенко, представник потерпілого: На даному судовому засіданні було повинно досліджуватися речові докази, також матеріали кримінального впровадження. Зокрема, відеозаписи, які не були досліджені на минулому судовому засіданні. А також висновки експерта. В принципі, суд був зобов’язаний відкласти даний розгляд оскільки було порушено право на захист обвинувачених.

3 травня суд планує вирішити питання щодо продовження строків домашнього арешту стосовно обвинувачених.  А 21 травня відбудеться розгляд кримінальної справи по суті. Нагадаємо, Євгена Усенка та Анатолія Прядка підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень учасникам акції протесту проти забудови арки  «Газетного ряду» Олександру Кобі та Дмитрові Юденку.