Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

"Кубок сміху" провели у Полтаві

"Кубок сміху" провели у Полтаві

Знайомство з командою, музичні батли та домашнє завдання. Це демонстрували  полтавцям місцеві команди КВК  на третьому благодійному гумористичному  проекті  "Кубок сміху". У ньому взяли  участь  4 команди із технікумів та коледжів Полтави.  Подробиці -  у сюжеті Анжеліки Микитенко.

 У Полтавському Будинку культури  за титул «Найсмішніший»   змагалися 4 студентські команди. Кожна мала свого тренера, який  давав поради та редагував жарти. На цьогорічному  заході учасників оцінювали по-новому,  розповідають члени журі  Владислав  Стеблівський та Владислав Севрюков.

Владислав Стеблівський -  член журі, учасник "Ліги сміху": Як мінімум сьогодні вже не буде табличок. Буде нова система суддівства. Тобто журі будуть підійматись. Запозичена правда. Люди будуть вставати. Ну тут перевіримо фізичку форму наших журі.

Член  журі Олександр Сахарок  говорить:  для нього важливі 3 критерії -   жарти, робота на сцені та реакція глядачів.

Олександр Сахарок - редактор першої  Полтавської Ліги КВК: Я считаю что одним из главных критериях это любовь зрительного зала. Потому, что для зрителей всё это и делается командами.

Куратор команди "110 кг"  Владислав Марченко  розповідає:  готувались до Кубка  сміху протягом місяця. Усі жарти придумали самі.

Владислав Марченко - тренер команди "110 кг": Та в принципі ніяких перешкод не було. Всё было хорошо. Готовились плотно.  А так в принципе всё хорошо. Главное это юмор смех и главное не волноваться.

На "Кубкові сміху" не тільки жартували, але й збирали кошти на благодійність.  Кожен  долучивя до акції, купивши квиток за 10 грн - говорить голова студентської ради Полтави Сергій Шабельник.

Сергій Шабельник - голова студентської ради м. Полтави: Ці кошти, перераховуються із різних заходів які ми організовуємо на рахунок. А потім ті кошти, використовуються в екстрених ситуаціях, для студентів міста Полтави.  

Кубок Сміху отримала Збірна команди Полтавського коледжу транспортного будівництва -  "Золота Дорога".