Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавцям покажуть два «Вії» за Гоголем та «Страшну помсту»

Полтавцям покажуть два «Вії» за Гоголем та «Страшну помсту»

У Міжнародний день театру, який відзначають сьогодні, в Полтаві стартує 10-й міжрегіональний фестиваль «В гостях у Гоголя». Розпочнуть захід в обласному академічному музично-драматичному театрі концертом від місцевих артистів, їх ще називають "гоголівями". До обласного центру приїхали трупи з Чернігова, Києва, Миколаєва та Житомира. Як розповіла завідувачка літературною частиною Ольга Коваленко, за збігом обставин цього року покажуть два «Вії» - постановки чернігівського та житомирського театрів. За її словами – це дві різні вистави. На організацію заходу з обласного бюджету витратили більше 200 тисяч гривень. Майже стільки вклав і полтавський театр. Нагадаю, фестиваль сьогодні відкриють святковим концертом. 28 березня полтавці на розгляд публіки вперше представлять "Страшну помсту". А завершать міжрегіональний фестиваль «Ревізором». Цього року свято триватиме чотири дні.


Ольга Коваленко, завідувачка літературною частиною театру імені Миколи Гоголя: Зазвичай ми його розпочинали 1 квітня. Працювали по 7-8 днів. Полтавський театр кілька років не показував свідомо вистави, ми намагалися запросити більше гостей. Цього року  ще й з 1по 8 вітня страсний тиждень.

Владислав Шевченко, режисер театру імені Миколи Гоголя : І це диво, яке відбудеться 28 числа дивовижна режисерська версія, «страшна помста».  Один факт -на самі тканини і костюми потратили 100тис грн.