Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

31 майданчик зі штучним покриттям незабаром з’явиться на Полтавщині

31 майданчик зі штучним покриттям незабаром з’явиться на Полтавщині

31 майданчик зі штучним покриттям незабаром з’явиться на Полтавщині. Вони будуть антивандальні та пристосовані для людей з інвалідністю. Їх встановлять у Чорнухах, Карлівці, селі Лютенька Гадяцького району, Дейкалівці, Великій Павлівці Зіньківського району та в інших районах області. Також майданчик зі штучним покриттям планують збудувати на території Полтавської спеціалізованої школи-інтернат №1.

Олександр Буцький, начальникУправління у справах сім’ї, молоді та спорту ПолтавськоїОДА: За обласний бюджет планується встановити 20-ть майданчиків розміром 42х22. Це за обласний бюджет на умовах співфінансування. Тобто ми  даємо майданчик, монтаж і ворота футбольні. А містяни і суб’єкти, які претендують повинні будуть підготувати основу. Що в цьому році буде становити не менше 500 тисяч. + 11 майданчиків в цьому році буде розподілено по державному бюджету. Вони робитимуться за державні кошти і програму.

Іван Близнюк,член комісії  у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА: Із досвіду саме краще, коли ми виділяємо ці кошти, але заключають угоду, наприклад місто Пирятин заключає угоду, щоб вони обов’язково ця фірма проводила монтаж.

Нагадаю, у минулому році  в області  встановили 28 майданчиків зі штучним покриттям. Ціна одного такого  -  приблизно  170 тисяч гривень.