Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На кулінарному конкурсі змагалися майстри виробничого навчання

На кулінарному конкурсі змагалися майстри виробничого навчання

Кулінарний конкурс провели у Полтавському профучилищі імені Чепіги. Готували страви 15 майстрів виробничого навчання, які беруть участь у підготовці майбутніх кухарів. Перемогу здобула Тетяна Биба. Над якими стравами працювали конкурсанти і як оцінювали – бачила Карина Москаленко.

Учасникам дали півтори години на приготування страви. Вони могли зварити, спекти чи посмажити будь-що. Обов’язкова умова - використати куряче філе. Майстер виробничого навчання пані Наталія на конкурсі готує «Філе медальйони». Його доповнює вишневим соусом та гарніром – гарбузовим пюре. Для цього їй знадобилося 50 хвилин. Каже: важливий не лише смак, а й подача.

Наталія Гвіздзжинська, учасниця конкурсу: Використала гарбузове пюре, мікрогрін, ківі  з медом та корицею. І прикрасила подрібненим мигдалем. 

Страву азіатської кухні представила Юлія Гнідаш. Це курка по-китайськи. Її, каже, готувала для своїх рідних.

Юлія Гнідаш, учасниця конкурсу: Складні елементи. Це приготування соусу окремо, приготування самої куриці, маринування. І рис відварний. Курине філе замариноване. Паніровка в крохмалеві. І підсмажена на рослинному маслі. Потім протушена в соку

Спостерігають за роботою учасників і оцінюють їх семеро членів журі. Шеф-кухар Тимофій Гайовий каже: враховують технологію роботи конкурсантів, організацію робочого місця, презентацію страви та смак.

Тимофій Гайовий, голова журі: Перш за все, учасники справилися із собою. Все приготували.  Всі страви смачні, але деякі дуже смачні страви.

Катерина Сірик бере участь у конкурсі вперше. Приготувала авторську страву «Святкові кульки», паніровані у кунжуті.  Каже: труднощів у роботі не було.

Катерина Сірик, учасниця конкурсу: Я зробила курячий фарш із цим філе. І крутила кульки з фаршем. А в середину такий сюрприз: сир, творог і масло. Три різних начинки.

Конкурс професійної майстерності складався не лише з перевірки кулінарних здібностей.

Валентина Корочанська, директор Полтавського вищого професійного училища імені Чепіги: У першу чергу, це презентація кожного учасника. Наступний етап  - теоретичний курс. Тут майстри виробничого навчання показують свої знання з предметів, які визначають фах. Це спецтехнологія, це санітарія, це охорона праці.

У Полтавському вищому професійному училищі імені чепіги конкурс професійної майстерності проводять з 2007 року.