Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Студентська весна»: міжвузівський мистецький фестиваль провели у Полтаві

«Студентська весна»: міжвузівський мистецький фестиваль провели у Полтаві

Пісні, танці та вірші. Міський етап 18-го міжвузівського мистецького фестивалю «Студентська весна» провели в обласному центрі. Участь у заході взяли майже 250 студентів із 4-ох технікумів і коледжів Полтави. Побували на конкурсі наші журналісти Анна Комар і Богдан Казирід.

Ці дівчата – учасниці самодіяльного хореографічного колективу «Лювьєн». Виконують переважно латиноамериканські танці. Кажуть: участь у «Студентській весні» для них – честь і радість.

Владислава Лукашенко, учасниця фестивалю «Студентська весна»: Головне – не перемога. Головне – участь у цьому. Ми беремо участь у житті коледжу і нам це подобається. Мені це подобається, це цікаво, це – наш розвиток.

Олександр Пасічний займається професійним співом із 7-ми років. Каже: прийшов на фестиваль, аби порадувати слухачів своїми улюбленими українськими піснями.

Олександр Пасічний, учасник фестивалю «Студентська весна»: Мені подобаються пісні Олега Вінника, мені подобається виконання його. І взагалі, мені в думці ця пісня близько. Я – патріот України, я – українець, і я волію співати тільки українською мовою.

Участь у фестивалі сприяє патріотичному вихованню та творчій реалізації молоді, вважає спеціалістка обласного департаменту освіти і науки Валентина Пащенко.

Валентина Пащенко, гол. спеціалістка департаменту освіти і науки Полтавської ОДА: Мета фестивалю у нас – підтримувати народну творчість, підтримувати аматорське мистецтво виявляти нові таланти.

Переможців регіонального конкурсу визначатимуть протягом кількох тижнів. 25-го квітня вони візьмуть участь в обласному гала-концерті. Фінал відбудеться у Полтавському міському будинку культури.

Нагадаю, міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна» проводять на Полтавщині з 2001-го року.